-
$554,000 619 SQ FT
$895 SQ/FT188 West Saint James Street, #11910
A@ Terraine St - 9 - Central San Jose, San Jose
- 0 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 619 sqft
- SAN JOSE
DOM2CON -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$699,000 2,685 SQ FT
$260 SQ/FT1895 Mount Conness Way
A@ Kelsey Peak Way - 6200 - Antioch, Antioch
- 4 Bed
- 3 Bath
- 6 Park
- 2,685 sqft
- Antioch
DOM2SFR -
$1,200,000 1,288 SQ FT
$932 SQ/FT9689 Davona Dr
N@ Laramie - Not Listed, San Ramon
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,288 sqft
- San Ramon
-
$1,899,000 2,420 SQ FT
$785 SQ/FT584 Hermosa Ave
A@ Purisima Way - 900613 - , Half Moon Bay
- 4 Bed
- 2.5 Bath
- 2 Park
- 2,420 sqft
- Half Moon Bay
DOM2SFR -
$1,199,888 2,129 SQ FT
$564 SQ/FT5552 Holly Bay Ave, #D
CS@ Iron Horse Pkwy - Boulevard, Dublin
- 4 Bed
- 3.5 (3/1) Bath
- 2 Park
- 2,129 sqft
- Dublin
-
$719,000 809 SQ FT
$889 SQ/FT1 Hawthorne St, #4E
A@ Howard - 9 - Yerba Buena, San Francisco
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 809 sqft
- San Francisco
DOM2CON -
$3,760,000 3,243 SQ FT
$1,159 SQ/FT2205 Cameron Cir
N@ Cameron - Cameron Place, Pleasanton
- 4 Bed
- 3.5 (3/1) Bath
- 3 Park
- 3,243 sqft
- Pleasanton
-
$1,500,000 2,472 SQ FT
$607 SQ/FT1237 Mt View Blvd
CS@ San Miguel - Walnut Heights, Walnut Creek
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,472 sqft
- Walnut Creek
-
$325,000 624 SQ FT
$521 SQ/FT312 Seagull
A@ Redwood Blvd - Novato
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 624 sqft
- Novato
DOM2CON -
$1,799,000 1,343 SQ FT
$1,340 SQ/FT7 Artisan Way
A@ College Ave - 304 - Allied Arts / Downtown, Menlo Park
- 3 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,343 sqft
- MENLO PARK
DOM2T/H -
$752,800 1,067 SQ FT
$706 SQ/FT1853 Almaden Road, #527
A@ Curtner - 10 - Willow Glen, San Jose
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,067 sqft
- SAN JOSE
DOM2CON -
$809,319 2,288 SQ FT
$354 SQ/FT580 Tall Grass Way
A@ N Chappell Rd and Maple St - 182 - Hollister, Hollister
- 5 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,288 sqft
- HOLLISTER
DOM2SFH -
Open Wed May 13, 10:00 am - 1:00 pm
$1,289,000 1,992 SQ FT
$647 SQ/FT34 Woodbridge Way
A@ Alconbury - Novato
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 1,992 sqft
- Novato
DOM2SFR -
$610,000 1,375 SQ FT
$444 SQ/FT6320 Stone Bridge Road
A@ Oakmont Drive - Oakmont, Santa Rosa
- 2 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,375 sqft
- Santa Rosa
DOM2SFR -
$1,599,000 2,244 SQ FT
$713 SQ/FT4866 Shelton St
A@ Kohnen St - 4100 - Dublin, Dublin
- 4 Bed
- 2.5 Bath
- 2 Park
- 2,244 sqft
- Dublin
DOM2SFR -
$440,000 1,053 SQ FT
$418 SQ/FT1220 W 7Th St
N@ L St. - Old Town, Antioch
- 3 Bed
- 1 Bath
- 0 Park
- 1,053 sqft
- Antioch
-
$928,000 1,628 SQ FT
$570 SQ/FT3227 Santa Cruz Ln
N@ Island Dr - Islandia, Alameda
- 3 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,628 sqft
- Alameda
-
$875,000 1,800 SQ FT
$486 SQ/FT45340 Sequoia Road
A@ Rhododendron/Fish Rock - Gualala
- 2 Bed
- 3 Bath
- 5 Park
- 1,800 sqft
- Gualala
DOM2SFR -
$3,100,000 2,100 SQ FT
$1,476 SQ/FT4017 Los Altos Drive
A@ Sunset - 179 - Upper Forest, Shepherds Knoll, Ocean Pines, Pebble Beach
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 2,100 sqft
- PEBBLE BEACH
DOM2SFH -
$299,900 1,235 SQ FT
$243 SQ/FT1835 East Anderson Street
A@ A Street - 20801 - Stockton South, Stockton
- 3 Bed
- 2 Bath