-
$4,400,000 7,770 SQ FT
$566 SQ/FT3820 Warm Springs Road
A@ Sonoma Mountain Rd. - Sonoma, Glen Ellen
- 5 Bed
- 6 (5/1) Bath
- 5 Park
- 7,770 sqft
- Glen Ellen
DOM18SFR -
Open Sun May 17, 1:30 pm - 4:00 pm$2,750,000 2,608 SQ FT
$1,054 SQ/FT3331 Quail Walk Ln
A@ Blackhawk Drive - Blackhawk Country Club, Danville
- 4 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,608 sqft
- Danville
-
Open Sun May 17, 5:00 pm - 7:00 pm
$1,500,000 1,210 SQ FT
$1,240 SQ/FT551 Newbridge Street
A@ Sevier - 310 - East of U.S. 101 Menlo Park, Menlo Park
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,210 sqft
- Menlo Park
DOM31SFH -
$759,950 2,451 SQ FT
$310 SQ/FT1826 Pelican Ct
A@ Eagle - Central Tracy, Tracy
- 4 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 3 Park
- 2,451 sqft
- Tracy
-
Open Sun May 17, 2:00 pm - 4:00 pm
$615,000 1,024 SQ FT
$601 SQ/FT451 Donahue St, #418
A@ Innes - 10 - Hunters Point, San Francisco
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,024 sqft
- San Francisco
DOM18CON -
$1,249,000 3,858 SQ FT
$324 SQ/FT726 S Escuela Dr
CS@ Great Valley Pkw - Bethany Village, Mountain House
- 4 Bed
- 3.5 (3/1) Bath
- 3 Park
- 3,858 sqft
- Mountain House
-
$849,800 2,263 SQ FT
$376 SQ/FT9530 Pescadero Cir
CS@ N Lakefront Loop - The Lakes, Discovery Bay
- 4 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,263 sqft
- Discovery Bay
-
$1,200,000 2,325 SQ FT
$516 SQ/FT720 Bloching Cir
CS@ El Molino Dr - Regency, Clayton
- 4 Bed
- 2.5 (2/1) Bath
- 2 Park
- 2,325 sqft
- Clayton
-
$475,000 928 SQ FT
$512 SQ/FT165 Livingston Street
A@ Oak St. - Coastal Mendocino, Fort Bragg
- 1 Bed
- 1 Bath
- 3 Park
- 928 sqft
- Fort Bragg
DOM18SFR -
$4,500,000 3,400 SQ FT
$1,324 SQ/FT13230 Arnold Drive
A@ Dunbar - Sonoma, Glen Ellen
- 3 Bed
- 5 (4/1) Bath
- 12 Park
- 3,400 sqft
- Glen Ellen
DOM18SFR -
$898,000 1,521 SQ FT
$590 SQ/FT7922 Regional Common
A@ Regional St - 4100 - Dublin, Dublin
- 2 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,521 sqft
- DUBLIN
DOM18T/H -
$5,495,000 2,112 SQ FT
$2,602 SQ/FT235 Seadrift Road
A@ Calle del Arroyo - Stinson Beach
- 3 Bed
- 2 Bath
- 3 Park
- 2,112 sqft
- Stinson Beach
DOM18SFR -
$1,000,000 2,800 SQ FT
$357 SQ/FT29301 Highway 20 Highway
A@ Highway 20 - Coastal Mendocino, Fort Bragg