-
$425,000 1,446 SQ FT
$294 SQ/FT1424 Yosemite Dr
A@ Hillcrest - Antioch
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,446 sqft
- Antioch
-
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:30 pm
$1,549,000 2,494 SQ FT
$621 SQ/FT19138 Chinook Court
A@ Eagle View Dr - 1 - Morgan Hill / Gilroy / San Martin, Morgan Hill
- 4 Bed
- 3 Bath
- 2 Park
- 2,494 sqft
- MORGAN HILL
DOM8SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$1,919,000 2,402 SQ FT
$799 SQ/FT54 Antelope Court
A@ Jasmine Way - 4500 - Danville, Danville
- 5 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,402 sqft
- Danville
DOM8SFH -
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$2,598,000 1,550 SQ FT
$1,676 SQ/FT424 Hurlingham Avenue
A@ Bellevue Ave - 439 - San Mateo Park / El Cerrito Park, San Mateo
- 2 Bed
- 2 (1/1) Bath
- 2 Park
- 1,550 sqft
- SAN MATEO
DOM8SFH -
Open Fri May 15, 5:00 pm - 7:00 pm
$595,000 877 SQ FT
$678 SQ/FT3550 Carter Dr, #129
A@ Meath Drive - 900520 - Westborough, South San Francisco
- 2 Bed
- 1.5 Bath
- 1 Park
- 877 sqft
- South San Francisco
DOM8CON -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm$1,998,000 3,237 SQ FT
$617 SQ/FT4178 Rockcreek Dr
A@ Shadow Creek Dri - Shadow Creek, Danville
- 4 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 3,237 sqft
- Danville
-
Open Sat May 16, 2:00 pm - 4:00 pm
$995,000 1,041 SQ FT
$956 SQ/FT678 Clipper St, #1
A@ Douglass - 5 - Noe Valley, San Francisco
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,041 sqft
- San Francisco
DOM8CON -
$414,999 1,011 SQ FT
$410 SQ/FT7340 Salazar Dr
$@ worthington dr - Other, North Highlands
- 3 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 1,011 sqft
- North Highlands
-
$478,000 798 SQ FT
$599 SQ/FT2297 Medallion Dr, #4
A@ Alvarado Niles - Not Listed, Union City
- 2 Bed
- 1 Bath
- 0 Park
- 798 sqft
- Union City
-
$717,777 1,673 SQ FT
$429 SQ/FT1212 Sycamore Avenue
A@ Roseburg - 20103 - Modesto So of Briggsmore W/McHenry, Modesto
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,673 sqft
- MODESTO
DOM8SFH -
$730,000 1,735 SQ FT
$421 SQ/FT894 Brennan Way
A@ South Street - 182 - Hollister, Hollister
- 3 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 2 Park
- 1,735 sqft
- HOLLISTER
DOM8SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,349,000 1,152 SQ FT
$1,171 SQ/FT1560 Tindall Ranch Road
A@ Eureka Canyon Road - 53 - Corralitos, Corralitos
- 3 Bed
- 2 (1/1) Bath
- 0 Park
- 1,152 sqft
- CORRALITOS
DOM8SFH -
$465,000 1,761 SQ FT
$264 SQ/FT2363 Narvaez Way
A@ Yosemite - 20408 - Merced North Central, Merced
- 3 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,761 sqft
- MERCED
DOM8SFH -
$2,888,000 1,834 SQ FT
$1,575 SQ/FT1157 Lincoln Avenue
A@ Dana Avenue - 239 - Crescent Park, Palo Alto
- 4 Bed
- 3 (2/1) Bath
- 3 Park
- 1,834 sqft
- Palo Alto
DOM8SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$899,000 1,049 SQ FT
$857 SQ/FT601 Baltic Circle, #627
A@ Davit Ln - 381 - Shearwater, Redwood City
- 2 Bed
- 2 Bath
- 1 Park
- 1,049 sqft
- REDWOOD CITY
DOM8CON -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$2,795,000 2,681 SQ FT
$1,043 SQ/FT155 Michael Lane
A@ Graham Hill Road - 40 - Scotts Valley South, Santa Cruz
- 4 Bed
- 3 Bath
- 7 Park
- 2,681 sqft
- SANTA CRUZ
DOM8SFH -
$459,000 400 SQ FT
$1,148 SQ/FT9415 East Zayante Road
A@ Graham Hill Rd - 38 - Lompico-Zayante, Felton
- 1 Bed
- 1 Bath
- 3 Park
- 400 sqft
- Felton
DOM8SFH -
Open Sat May 16, 1:00 pm - 4:00 pm
$1,439,000 1,512 SQ FT
$952 SQ/FT5823 Sunrose Avenue
A@ Starflower - 3600 - Newark, Newark
- 4 Bed
- 2 Bath
- 2 Park
- 1,512 sqft
- NEWARK
DOM8SFH -
$999,888 991 SQ FT
$1,009 SQ/FT5723 Shattuck Ave
CS@ 58th St - N Oakland, Oakland
- 2 Bed
- 1 Bath
- 1 Park
- 991 sqft
- Oakland
-
$927,475 2,654 SQ FT
$349 SQ/FT1339 North Galvani Court
A@ West Calabria Drive - Mountain House
- 4 Bed
- 3 Bath
- 3 Park
- 2,654 sqft
- MOUNTAIN HOUSE
DOM8SFH